Login
Register
Kelab dan Persatuan

 

JAWATANKUASA KELAB DAN PERSATUAN

 

 

 

Pengerusi                                             :               Tuan Haji Zulkiflee b. Abd. Rahman

 

                                                                                Pengetua

 

Timbalan Pengerusi                           :               Pn. Rasidah bt. Abdul Manaf

 

                                                                                Penolong Kanan Kokurikulum

 

Naib Pengerusi                                    :               Pn. Hjh. Minah bt. Ahmad

 

                                                                                Penolong Kanan Pentadbiran

 

En. Ahmad Nzryshah b. Mohamed Khalid

 

                                                                                Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

 

                                                                                               

 

Setiausaha                                            :               Pn. Nurul Haza bt. Azmi

 

Penyelaras                                            :               Pn. Noorhayati bt. Abul Halim

 

Pemantau dan Penilai                        :               Pn. Hjh. Siti Norbaya bt. Brahan

 

                                                                                                GKMP Sains & Teknikal

 

 

 

                Ahli Jawatankuasa

 

               

 

                Persatuan Bahasa Melayu                 :               Pn. Siti Fauziah bt. Abdul Aziz ( Ketua )

 

Pn. Laila Noor Su’aidah bt. Kamaruddin

 

Pn. Ernieza bt. Tulisman

 

 

 

                Persatuan Bahasa Inggeris               :               Pn. Nurul Haza bt. Azmi ( Ketua )

 

                                                                                                Pn. Hjh. Harison bt. Mohd Hassan

 

Pn. Prasana A/P Sreedaran

 

 

 

Persatuan Sejarah                              :               Tn. Hj. Misran b. Sharip ( Ketua )

 

                                                                                En. Mohd Maliki b. Mohd Amin

 

 

 

                Persatuan Sains                                  :               Pn. Norizan bt. Mat Ghani ( Ketua )

 

                                                                                                En. Azizul Ezan b. Mohd Zaman

 

               

 

Persatuan Matematik                          :               Pn. Hjh. Rahani bt. Dollah ( Ketua )

 

Pn. Norshela b. Rosli @ Rosalie

 

                                                                                               

 

                Persatuan Agama Islam                     :               Pn. Hjh. Fauziyah bt. Jani ( Ketua )

 

                                                                                                En. Muhammad Zahir b. Jamaludin

 

 

 

                Persatuan Tingkatan 6                       :               En. Alias b. Ali ( Ketua )

 

 

 

                Kelab Pengguna                                  :               En. Anuwar b. Abani ( Ketua )

 

 

 

                Kelab Kerjaya                                       :               Pn. Anna Diana bt Aziz ( Ketua )

 

                                                                                                Guru Bimbingan dan Kaunseling Sepenuh Masa

 

                                                                                                Cik Norsyatirah bt. Abu Bakar

 

                                                                                                Guru Bimbingan dan Kaunseling Sepenuh Masa

 

 

 

                Kelab Rukun Negara                          :               Pn. Normali b. Abdul Ghani ( Ketua )

 

Pn. Juhaida bt. Hamid

 

 

 

                Kelab Reka Cipta dan Inovasi           :               En. Nor Affendi b. Yusoff ( Ketua )

 

                                                                                                En. Radin Khalid b. R. Husin

 

 

 

                Kelab Reka Cipta – F1 in School      :               En. Nurul Mukhlis b. Kostor ( Ketua )

 

                                                                                                En. Mohd Yazid b. Abu Hasan Asuri

 

 

 

                Kelab Reka Cipta – Pelancar Roket:               Pn. Hjh. Fauziah bt. Ishak ( Ketua )

 

                                                                                                En. Amran b. Kasim

 

 

 

                Kelab Reka Cipta – Solar Car           :               Pn. Azlindah bt. Ahmad ( Ketua )

 

                                                                                                Cik Paezah bt. Hamzah

 

 

 

                Kelab Reka Cipta – Solar Boat          :               Pn. Hamidah bt. Bakar ( Ketua )

 

                                                                                                Cik Che Azizah Khaliesah bt. Che Man

 

 

 

                Kelab Robotik                                       :               En. Jamhuri b. Mohamed Jamel ( Ketua )

 

                                                                                                En. Mohamad Lutfi b. Mohd Abdu Shakur

 

 

 

                Kelab Koperasi                                    :               Pn. Rosimah bt. Isa ( Ketua )

 

                                                                                                Pn. Roslina bt. Ab. Kadir

 

                                                                                                Pn. Siti Zuraidah bt. Ab. Bakar

 

                                                                                                En. Mohd Kamal b. Md Zain

 

 

 

                Kelab Kebudayaan                             :               Pn. Noriza bt. Ab. Latif ( Ketua )

 

                                                                                                Pn. Asnah bt. Hussin

 

 

 

                Kelab Pusat Sumber Sekolah           :               Pn. Hjh. Nurul Izzati bt. Khalid ( Ketua )

 

                                                                                                Pn. Juliza bt. Abdullah

 

 

 

                Kelab Komputer dan Multimedia      :               Pn. Wangi Wardahti bt. Samnu ( Ketua )

 

                                                                                                En. Mohd Akhir b. Abd. Jalil

 

 

 

                Kelab SPBT                                          :               Pn. Noorhayati bt. Abul Halim ( Ketua )

 

                                                                                                Pn. Nor Faizah bt. Idris

 

[Klik di sini]

Vlefrog STTJ

[Klik di sini]

Web KPM

[Klik di sini]

Web JPN NS

[Klik di sini]

Web BPTV

PETA LOKASI